Dárek pro Tvoje nezapomenutelné Brand foceníBrand focení , jako krásný proces sebelásky? Šťavnaté fotky, které Ti přivedou nové klienty, rozzáří Tě a posunou dál?

Ano. A mnohem více než fotky. Krásný zážitek, naplněné srdce a vnitřní posuny.

Začni uvažovat o tom, co chceš vlastně svým klientům říci. Co chceš aby vnímali?

Příprava je známka toho, že danou činnost cítíme vážně. Pokud přemýšlíme, předem plánujeme v hlubších souvislostech a zvážíme všechny aspekty dobré přípravy, výsledek bude fenomenální a Ty, si vše užiješ ve větší lehkosti a prožitku.

Brand focení  je zážitek, kterým podpoříš svou šťavnatost, působení v online prostoru, svou vnitřní ženu, radost, spokojenost. Jakmile se na tebe zahledí objektiv, rozehraje se nádherná melodie Tvého vnitřního světa.

Přijmi dárek a stáhni si můj  MÍŠA LIST , kde najdeš tipy, které by Tě možná ani nenapadly.

Těším se na focení s Tebou.


S láskou Míša fotografka


Tvé publikum čeká až zazáříš

Proč? Protože už teď Tě obdivují za to, co hodnotného jim předáváš. Ale chtějí vidět víc, cítit jak rosteš, záříš a potřebují vnímat Tvou energii a Tvůj příběh.

Svým krokem budeš ještě blíž svému publiku a komunitě. Budou Tě lépe znát a vznikne mezi vámi postupně krásné pole důvěry.

Stáhni si souhrn tipů, jak na důkladnou přípravu, které jsem nasbírala ve své praxi s klientkami. Ztratí se poslední zbytky pochybností a nastane fáze těšení na samotný proces.


ZDARMA MÍŠA LIST v pdf zde

+420 605 768 797