Kdo jsem

Jsem Míša, vášnivá fotografka, srdcař a nadšená horalka. Na horách, při sportu a v přírodě, čerpám nadhled, odstup, inspiraci a kreativitu pro svou další práci. Přijímám ráda výzvy života, jako příležitost k růstu a svým nadšením, často nakazím ostatní.

Miluju svou koloběžku a v zimě se ráda proháním po hřebenech na Skialpech. Mimochodem, jeden z mých balíčků je právě i focení s klienty na horách.Jsem závislá na kávě, mám ráda hýčkání všeho druhu, miluju řízky a nesnáším, když nefunguje technika. Vždycky si jdu svou vlastní cestou, byť je často složitější a jiná. Poznávám tak věci, které bych jinak nepoznala a potkávám lidi, které, bych možná nepotkala. Nechávám ráda občas vše jen tak  plout a život mi ukazuje svou plnou krásu.a Nerada se nechávám svazovat konvencemi. Řídím se intuicí a občas dělám věci úplně jinak než všichni ostatní.

Z mého koníčku a vášně, se stala během času profese, plná vášně, poznávání, skoků, chyb a pokroků. Jsem zářným příkladem, že jde vše změnit, že lze začít podnikat později a plnit si své sny i ve zralejším věku.

Jsem v tom zkrátka až po uši.

Přeji si, aby fotografie pozvedly vaše podnikání, aby vás povzbudily do síly a vynesly na světlo vaše krásné dary.


S láskou Míša, vaše osobní fotografka